o mnie / kontakt.

Witaj! 


   Nazywam się Ala Nagrodzka i najprościej mówiąc kocham celebrować życie uwieczniając je to lustrzanką, to telefonem a czasem i ołówkiem w szkicowniku. Myślę, że człowieka nie da się określić jednym słowem. Składamy się z małych często sprzecznych ze sobą cząstek przyjemności, pasji i miłości. I o tym właśnie szczęśliwym chaosie tworzę TUTAJ treści. :)Fotografia.


   Grudniową porą 2010 roku dostałam swój pierwszy aparat - Sony Alpha 390. Od tamtej pory dane mi było zapisać dziesiątki uśmiechniętych twarzy i melancholijnych spojrzeń oraz adoptować w 2014 roku drugie fotograficzne dziecko - Nikona D7000. Wszystkie zorganizowane sesje zdjęciowe można zobaczyć TUTAJ. Mniej planowane kadry będące głównie sentymentalnym zbiorem prywatniejszych chwil chowają się pod hasłami ZWIERZAKI oraz GÓRYART & DIY.


   Od szczenięcych lat moją pasją było dzierżenie w ręku kredki i zabawa klejem wszelkiego rodzaju. Zakochana w disneyowskich bajkach i zachłyśnięta fanartem odkrytym na deviantart.com tworzyłam na przełomie klas gimnazjalnych i licealnych setki obrazków około zwierzątkowych. Dzisiaj wracam do rysunku w nieco innej formie i staram się bardziej zaangażować w zacną sztukę DIY. :) Efekty tych poczynań widoczne są pod hasłem ART & DIY..
Oferta.


   Wszystkich zainteresowanych fotograficznymi spotkaniami zapraszam serdecznie do sesji indywidualnych, rodzinnych jak i dla par. Namacalny zapis chwili z bliskim jest według mnie najpiękniejszą pamiątką na późniejsze lata. :) Z radością również będę uczestniczyła w ciekawych projektach. Więc jeżeli czujesz świat podobnie, pisz śmiało!  https://www.facebook.com/nagrodzkaart/    http://www.maxmodels.pl/fotograf-dzikikrolik.html    http://www.photoblog.pl/zimnaherbatkazmelisy    http://zimnaherbatkazmelisy.deviantart.com/    https://www.instagram.com/nagrodzkaart/    http://melisowa.tumblr.com/

nagrodzkaalicja@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz