2017/09/07

Aleksandra i Tomasz.

 https://www.facebook.com/nagrodzkaart/ https://www.instagram.com/nagrodzkaart/                                  
mod.: Aleksandra i Tomasz.


 https://www.facebook.com/nagrodzkaart/    http://www.maxmodels.pl/fotograf-dzikikrolik.html    http://www.photoblog.pl/zimnaherbatkazmelisy    http://zimnaherbatkazmelisy.deviantart.com/    https://www.instagram.com/nagrodzkaart/    http://melisowa.tumblr.com/

nagrodzkaalicja@gmail.com

24 komentarze:

 1. Tomasz mi przypomina trochę księcia Williama :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe spostrzeżenie. :) Aleksandra ma własnego księcia w takim razie. :)

   Usuń
 2. Prześliczna sesja :) Młodzi, piękni, zakochani :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna para i widać miłość na tych zdjęciach! :) sesja wyszła świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Romantyczne!
  PS. Też od razu pomyślałam o Wiliamie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna para! zdjęcia są śliczne <3

  OdpowiedzUsuń
 6. wow! bardzo ładna sesja: widać w niej emocje zakochanych... ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia, widać na nich uczucia <3 Najbardziej podobają mi się te z kwiatowym tłem i 3 pierwsze na kocyku! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne zdjęcia. Intymne. Ale wydaje mi się, że to nie jest prawdziwa miłość. To nie te spojrzenia. Jakby byli z sobą bo tak im wygodnie. Ale może nie powinnam tego pisać.

  Pozdrawiam, Monika z bloga http://by-monique.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uu... Bardzo odważne słowa. Nie wiem czy jesteśmy w stanie określić coś tak zawiłego jak uczucia po jednej sesji zdjęciowej. Inaczej patrzą na siebie pary po 3 miesiącach dzikich łóżkowych przygód, inaczej po 20 latach niebanalnych przeżyć. Inaczej patrzy kobieta na mężczyznę zaraz po otrzymaniu bukietu róż a inaczej tuż po kłótni o skarpetki. Inaczej patrzy mężczyzna po tym jak jego matka pochwaliła jego wybrankę a inaczej po tym jak przyjaciółka jego wybranki zmieszała go z błotem. Banalne przykłady.
   Również ciekawe jest samo pojęcie prawdziwej miłości. Mam 24 lata, może jeszcze młoda i głupia jestem, a może właśnie stara i powinnam wiedzieć. Ale kurcze nie wiem jak prawdziwa miłość definiować. Ten temat uwielbiam, ale zawiera tyle niuansów, że można się pogubić. Dla każdego to uczucie jest inne, skrywa nasze potrzeby, ratunek przed samotnością, chęć opieki nad kimś i tak dalej.

   Pozwolę sobie jeszcze na lekką interpretację Twoich słów. Aż mi przyszło na myśl, że może wydaje Ci się uczucie ludzi na zdjęciach nie mające miana prawdziwej miłości, bo patrzysz przez pryzmat własnych doświadczeń. Może Twój ukochany patrzył zupełnie inaczej, obezwładniająco i teraz takie właśnie spojrzenie Twoja świadomość kojarzy z miłością.

   Jeśli mogę odnieść się do własnych doświadczeń to przyznam, że zupełnie inne spojrzenia widzę w moim obecnym jak i byłym związku, zupełnie inne zachowania, mimo że obie relacje mogę miłością nazwać. Każda para buduje własny swój język.

   Dla jednych puszczanie przy sobie bąków jest dowodem pełnej akceptacji, bliskości i miłości. Dla innych taki bąk będzie przejawem braku szacunku i przyczyną zażenowania oraz frustracji.

   Wybacz za mało romantyczny przykład na koniec. :)

   Usuń
 9. Bardzo przyjemna sesja dla zakochanej pary ;) Najbardziej spodobały mi się zdjęcia na kocyku. Szczególnie jak para się tak pięknie przytula i patrzy w tę samą stronę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo! Osobiście uwielbiam robić takie sesje pełne emocji. :)

   Usuń